Intercomerce Group Karma dla Psa
  • Intercomerce Group Facebook
  • Intercomerce Group Twitter

Sprawdzony producent karmy dla psów i kotów

15 lat temu nie było na rynku Hiszpańskim dobrej karmy dla naszych zwierząt. Nieliczne, które można było znaleźć, miały bardzo niską jakość i były bliższe paszy dla zwierząt hodowlanych niż temu, co powinno być pokarmem dla zwierzęcia, które mieszka z nami jako członek rodziny.

Dziś znana nam firma, DINGONATURA, postanowiła rozwiązać ten problem. W 2001 roku zespół złożony z inżynierów przemysłowych, weterynarzy, dietetyków i hodowców, kierowany pasją i chęcią poprawy warunków życia naszych małych domowników podjął się stworzenia linii specjalistycznych karm, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych pupili, dalekiej od konwencjonalnych karm.

W ten sposób rozpoczął się nowy sposób rozumienia produkcji żywności dla zwierząt domowych, przy użyciu wyłącznie naturalnych składników, których pochodzenie i jakość są doskonale znane, przeanalizowane i skontrastowane przez zewnętrzne laboratoria. Od samego początku celem DINGONATURA było i nadal jest poprawa zdrowia i dobrego samopoczucia naszych zwierząt domowych poprzez ich dietę.

Naszą filozofią jest, że jedzenie jest najlepszym lekarstwem. Dlatego tworzymy naturalne pokarmy dla zwierząt domowych. Udowodniono, że dobra dieta zapobiega wielu chorobom i sprawia, że ​​nasze zwierzę żyje dłużej i cieszy się dobrym stanem zdrowia. Jesteśmy przekonani, że ci, którzy dobrze jedzą, żyją lepiej.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Hiszpanii, ze świetnie dobranych surowców. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które zachęcają nas do ciągłego dążenia w tym samym kierunku: do pracy i badań, aby zapewnić dietę jak najbardziej naturalną dla naszych zwierząt.

Dingonatura

Celem DINGONATURA jest produkcja wysokiej jakości karm na bazie naturalnych składników o wysokim składzie odżywczym. Aby osiągnąć ten cel i nie popaść w pułapki handlowe, firma zaprojektowała  i opracowała własny system produkcyjny.

We wszystkich recepturach karm dla psów i kotów, suplementów oraz drobnych smakołyków urozmaicających dietę naszych pupuli firma DINGONATURA używa tylko naturalnych składników, których pochodzenie i jakość są doskonale znane, dzięki czemu gwarantują nam maksymalną pewność. Aby zatwierdzić dowolny surowiec jako odpowiedni, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych pasz, musi on zostać wcześniej przeanalizowany i skontrastowany przez zewnętrzne laboratorium. Jednak dopiero po upewnieniu się, że spełnia on wymagania jakościowe, strawność, posiada odpowiednie poziomy składników odżywczych, smak i zapach, jest akceptowany jako odpowiedni surowiec do produkcji żywności oferowanej przez DINGONATURA.

 

FILOZOFIA NATURA DIET

Wszystkie produkty Natura Diet wytwarzane są w Hiszpanii z wykorzystaniem narodowego surowca. Jesteśmy dumni z naszych produktów, a to zachęca nas, aby zawsze iść w tym samym kierunku: pracować i badać, aby spróbować zapewnić najlepszą naturalną dietę możliwą dla naszych psów i kotów. Chcemy pokazać, że dieta śródziemnomorska może doskonale mieć zastosowanie w świecie zwierząt domowych.

Cel Natura Diet od samego początku był jasny: dostarczać naszym psom i kotom wysokiej jakości karmę suchą i mokrą przygotowywaną z naturalnych składników i jak najbardziej podobną, z żywieniowego punktu widzenia, do żywności, którą ich przodkowie spożyliby w stanie naturalnym lub półnaturalnym. Aby osiągnąć ten cel i nie popaść w pułapki marketingowe, musiano zaprojektować i rozwinąć własny system produkcyjny, dzięki któremu można by produkować tę żywność dla naszych najlepszych przyjaciół.

We wszystkich naszych recepturach Dingo Natura wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki z gwarantowanych źródeł i jakość, na której można polegać. Wszystkie surowce przechodzą analizy i testy robione przez niezależne laboratorium, zanim zostaną uznane za odpowiednie do użycia. Dopiero po zweryfikowaniu ich zgodności z wymaganiami Natura Diet dotyczącymi jakości, strawności, wartości odżywczych, smaku i zapachu, są one akceptowane jako surowce w procesie produkcyjnym.

Trzy wartości DINGONATURA

1. Zdrowie poprzez odżywianie
Wierzymy, że pojęcie „jesteś tym, co jesz” dotyczy również naszych pasów i kotów. Jesteśmy dumni, że zwierzęta karmione naszymi markami żyją dłużej, zdrowiej się odżywiają i cieszą się lepszą jakością życia. Uważamy, że codzienna dieta zwierząt jest głównym źródłem zapobiegania chorobom.

2. Technologia w służbie naszego zwierzaka
Opracowany własny i unikalny proces produkcyjny, aby przygotować receptury, których skład ma wysoką zawartość białka zwierzęcego, tłuszczu i niskiego poziomu węglowodanów, a także zagwarantować wysoki poziom strawności każdego użytego składnika, a także wysokie wskaźniki asymilacji składników odżywczych .
Wszystkie receptury i procesy liniowe są opracowywane przez renomowanych specjalistów i podlegają ciągłym ulepszeniom. Pozwala to na szybkie i stałe ulepszanie wszystkich naszych produktów.

3. Ludzie pracujący dla ludzi
Wiemy bardzo dobrze, jak to jest dzielić życie z kimś, kogo kochasz. DINGONATURA odczuwamy satysfakcję z możliwości zaoferowania zrównoważonej i kompletnej żywności, która jest dostosowana do potrzeb żywieniowych twojego pupila. Dzielimy się uczuciem szczęścia, kiedy zwierzak cieszy się podczas jedzenia, a my nieustannie szukamy najlepszego dla jego optymalnego rozwoju. Dlatego identyfikujemy się z innymi właścicielami, ponieważ nie ma większej przyjemności niż widzieć i czuć, że twoje zwierzę jest zdrowe i dobrze się czuje.