Intercomerce Group Karma dla Psa
  • Intercomerce Group Facebook
  • Intercomerce Group Twitter

Hiszpańska ekologiczna karma dla psa i kota najwyższej jakości

 

Kompletna i naturalna karma dla psów, opierająca się na składnikach o najwyższej jakości i świeżości, dostosowana do rodzaju pożywienia, które zwierzę instynktownie znalazłoby w środowisku naturalnym.

 

Przystosowana, z odżywczego punktu widzenia, do zaspokojenia zarówno instynktownych potrzeb psów, jak i ich rozwoju.

 

100% naturalne i ECO-odpowiedzialne karmy: PROHEALTH: ponad 20 owoców i warzyw o potwierdzonych korzyściach dla zdrowia
Zrównoważone rybołówstwo PROSAFE: połączenie naturalnych przeciwutleniaczy.
Organiczne składniki PROJOINT: Naturalna pielęgnacja i ochrona stawów i kości na bazie bulionu kostnego, zielonych małży i kryla
Lokalne produkty Bez konserwantów i sztucznych barwników
Składniki SUPERFOOD SUPERFOOD: receptury wszystko w jednym – żywienie, odżywianie i zdrowie.
Mikroaktywne odżywianie: łatwostrawne i biodostępne składniki Dostosowane do każdego etapu: warianty zgodnie z wielkością, wiekiem i potrzebami żywieniowymi.
“Slow cooking process”: receptury przygotowywane na wolnym ogniu Gotowanie na parze: maksymalne zachowanie składników odżywczych
GMO Free: bez produktów modyfikowanych genetycznie Wild instinct: receptury zapewniające ich potrzeby żywieniowe, zgodne z instynktem i rozwojem.

 

 
Receptury z różnymi kombinacjami składników, które stanowią szeroki asortyment do wyboru. W pełni dostosowane do potrzeb starszych i dorosłych psów oraz szczeniąt, a także do ich wielkości, od miniaturek po rasy olbrzymie.

  • Ponad 10 różnych źródeł białka, które zaspokoją wszystkie ich potrzeby.
  • Ponad 6 różnych rodzajów olejków, które pomagają utrzymać dobry stan zdrowia, a tym samym opóźniają pojawienie się oznak starości.
  • Szeroka gama owoców i warzyw: jabłka, owoce cytrusowe, czerwone owoce i warzywa (algi, pomidory, marchew, brokuły), które stanowią doskonałe i naturalne źródło witamin oraz składników mineralnych.
  • Bezglutenowe receptury, tylko biały i brązowy ryż.