Intercomerce Group Karma dla Psa
  • Intercomerce Group Facebook
  • Intercomerce Group Twitter

NASZE KARMY DLA PSÓW I KOTÓW

Karmy dla psa SUPER PREMIUM

Sucha karma dla psów

Hiszpańska sucha karma dla psów Natura Diet proponuje specjalne odżywianie dla psów, w oparciu o pierwotną dietę jaką stosowali ich przodkowie. Dzięki wysiłkom zespołu badaczy, zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom oraz unikalnej technologii udało nam się stworzyć kompletną i zbilansowaną dietę dla aktualnych, konkretnych i bieżących potrzeb każdego psa.

Dzięki przełomowej produkcji nasze naturalne składniki zachowują swoje wartości odżywcze od początku aż do końca procesu produkcji. Dlatego też karma dla psów Natura Diet charakteryzuje się wysoką strawnością gwarantując naszym zwierzakom dobre samopoczucie i zdrowie. Twój pies będzie miał lepszego samopoczucie i zdrowie, spożywając to co daje nam natura.

karma such pies bezzbożowa

Natura w postaci PROHEALTH do dyspozycji naszego pupilaWe wszystkich karmach suchych Natura Diet jest obecna formuła PROHEALTH – to selekcja ponad 20 warzyw, owoców i aromatycznych ziół które wpływają korzystnie na zdrowie naszych piesków.

Ponadto PROSAFE COMPLEX chroni karmę w naturalny sposób, oraz  korzystnie wpływa na zdrowie twojego zwierzaka.

Kochamy zwierzęta i przygotowujemy jedzenie dla Twojego psa z miłością i rygorem, tak jakby to było gotowane w domu. Gotujemy w niskich temperaturach aby utrzymać właściwości odżywcze wszystkich składników. Produkty wrażliwe na ciepło dodajemy na zimno. To jest nasz sposób na pokrycie potrzeb Twojego psa poprzez jego dietę. Zróżnicowana dieta, która szanuje ich instynkt, jak również ewolucje.

NATURA DIET KARMY SPECJALISTYCZNE. Sprawdź naszą suchą karmę dla psów z linii NATURA DIET! Kompletna naturalna sucha karma dla psów biologicznie przystosowana do utrzymania idealnej wagi dorosłych psów, niezależnie od rasy i wielkości.

Natura Diet Light – 10% kalorii i Natura Diet Odchudzająca – 20% – Podajesz pieskowi wszystkie potrzebne składniki odżywcze, ale dzięki specjalnej formule naszej karmy – dostarczasz mu mniej energii, dzięki czemu możesz podawać taką samą ilość karmy jak dotychczas dbając o jego zdrowie. Dajemy Ci możliwość, aby Twój pies schudł w zdrowy sposób, bez zmniejszonej porcji karmy. Podążając za naszą holistyczną filozofią i bez efektu jojo.

Natura Diet Odontic -to kompletna naturalna karma sucha, stworzona specjalnie po to, aby utrzymać zęby dorosłych psów w czystości, niezależnie od rasy i wielkości dzięki mieszance probiotyków i olejków eterycznych z wybranych ziół. Podając Twojemu psu Natura Diet Odontic Twój pies będzie miał świeży i przyjemny oddech oraz pomoże zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego i ubytków, które mogą powodować inne karmy i przysmaki.

Nasze produkty są zbilansowane pod względem odżywczym i specjalnie przygotowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszego psa. Ponadto sierść i skóra psa będą dalej błyszczące i zdrowe.

Pamiętaj, że dobry proces trawienia rozpoczyna się od zdrowych zębów. Twój pies nie może sam ich umyć, dlatego ważny jest coroczny przegląd i czyszczenie zębów, by utrzymać je w dobrym stanie. Nie zapomnij, że dobre nawodnienie jest szczególnie ważne dla zdrowia, dlatego zapewnij swojemu psu codziennie świeżą wodę. W razie wątpliwości, skonsultuj się z weterynarzem.

Mokra karma dla psów o najwyższej ekologicznej jakości.

Hiszpańska mokra karma bez zbóż, wypełniaczy, sztucznych konserwantów, produktów ubocznych, substancji barwiących, smakowych i zapachowych. Składniki nieprzetwarzane genetycznie (GMO). Zawartość mięsa ponad 80%, gotowane we własnym wywarze. Dodane organiczne warzywa, owoce i zioła, plus olej z oliwek. Karma mokra przeznaczona dla psów każdej rasy i w każdym wieku  – od szczenięcia do seniora.


Karmy dla kotów SUPER PREMIUM

Mhims Cat, to hiszpańska doskonale przyswajalna, mokra karma dla kotów. Paszteciki z kawałkami świeżego mięsa w sosie własnym z naturalnymi dodatkami. Karma nie zawiera pszenicy, ryżu, kukurydzy ani ziemniaków. Doskonały smak został uzyskany dzięki użyciu do produkcji najwyższej jakości naturalnych składników. To danie, będzie smakować kotką z alergiami pokarmowymi i niejadkom.